"Не проходите мимо, или все дороги ведут в библиотеку"

2014-03-02

Старобельская детско-юношеская библиотека

З 1 лютого по 1 березня 2014 року дитячо-юнацька бібліотека провела

бібліотечну акцію "Не проходите мимо, или все дороги ведут в библиотеку".

Досвід роботи показує,що окрім традиційної бібліотечної діяльності необхідно виходити за стіни бібліотеки. Показати, що сучасна бібліотека-це не "схованка" книг, а абсолютно інша модель закладу з новим переліком послуг.

Бібліотекарі відвідали ліцеї міста, де роздали рекламні візитки і буклети з координатами бібліотеки,графіком роботи, адресами сайту, сторінок в Однокласниках, Фейсбуці, Youtube. Познайомили з новими послугами і запросили на цікаві заходи.

Протягом акції проведені інформаційні огляди нової літератури "Читаємо, вивчаємо, використовуємо" (реклама книг подарованих програмою Бібліомост), розважальне свято "Під знаком Купідона", гучні читання.

В рамках бібліотечної акції проводиться фотоконкурс"Шевченкове слово у серці моєму", де кожен може взяти участь, враховуючи лише головну умову : зображення або згадка місць пов’язаних з ім'ям Тараса Шевченка.Старобельская детско-юношеская библиотека

2 березня бібліотекарі вийшли на вулиці міста,де розповсюдили запрошення до бібліотеки,відвідали торгівельні точки на кварталі Ватутіна,роздали візитки перехожим.

Акція, поза сумнівом, привернула увагу до бібліотеки. Сподіваємося, що завдяки цій рекламі підвищиться інтерес до книги , читання та нових послуг бібліотеки.

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi