Бібліовеселощі

2014-05-03

/Files/images/10169265_401265086682401_5862030630674917014_n.jpg
3 травня в дитячому відділі дитячо-юнацької бібліотеки в рамках майданчика «Бібліовеселощі» пройшла конкурсно - ігрова програма «Веселка».

Учасники згадали про таке чудове і дивовижне явище природи як веселка : внаслідок чого вона виникає, які кольори її послідовності, відгадували загадки пов’язані з цим явищем, згадали прикмети та приказки про дощову погоду. Весело грали в гру «Хто вони?», в якій повинні були прочитати прикріплену на спині суперника назву явища пов’язану з веселкою,в той же час не давали прочитати свою. В грі «Наближення справжньої грози» діти згадали про природні явища ,які зображували рухами і звуками (вітер, грім, перші краплі дощу, злива, сонце). В наступній грі визволили «сонечко» від «хмарки».

Далі згадали речі ,які захищають нас від дощу в негоду і, якнайшвидше, переносили їх зі «складу» до своїх команд. А коли почався дощ, одягалися у придбані речі, та швидко роздягалися з появою сонця.
В наступному конкурсі «Біг у чоботях» команди змагались у гумових чоботях, уявляючи, що бігають по калюжах, а згодом наввипередки розфарбували кольорову веселку. За вірні відповіді та перемогу в змаганні команди отримали по одному промінчику веселки, які прикріплювалися їм на табло . На завершення конкурсно-ігрової програми кожна команда зібрала свою веселку. Потім, як завжди, всі разом чаювали і ділилися враженнями.

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi