17 жовтня 2012 року на базі нашої бібліотеки пройшов районний семінар для бібліотечних працівників

Бібліоклас: « Досвід творчих знахідок».
/Files/images/img-300x199.jpg


Наші гості познайомились з бібліотекою, книжковими виставками, творчими роботами наших читачів «Світ очима дитини».

Куценко С.В.- головний методист Старобільської районної бібліотеки показала презентацію РР , де зібрала досвід інноваційної роботи бібліотекарів району та підсказала на що слід звертати увагу, в першу чергу ,при плануванні роботи на наступний рік.


Ковальова Т.М., бібліотекар читального залу підготувала та показала презентацію РР « Подорож по моїй бібліотеці», яка познайомила присутніх з роботою відділів бібліотеки.

Розповіла про те ,як в 2012 році на Всеукраїнський день бібліотек учні 2-х класів ПШ№ 1 мандрували царством книжки, відгадували загадки,показували свої знання в грі «Поле чудес», а бібліодесантом «З сумки поштаря» до дитячого садочка «Сонячного» залучали нових читачів.


В 2012 році для того щоб оцінити свої досягнення, систематизувати свої розробки за окремий період часу, було створене порт фоліо бібліотеки.


Ковальова Т.М. поділилася з присутніми досвідом створення ,показавши колегам окремі сторінки порт фоліо: основні показники бібліотеки, історія, робота зі ЗМІ,бібліотечні дослідження,проектна діяльність, подяки та дипломи, фотографії виставок та масових заходів.

Кiлькiсть переглядiв: 242

Коментарi