Бібліоміст- програма модернізації Українських бібліотек./Files/images/bm.jpg

Організація розширює доступ до інформації та сучасним технологіям шляхом надання компютерного обладнання публічним бібліотекам України, навчає працівників бібліотек використовувати цей ресурс в своїй роботі, підвищує рівень компютерних знань населення.

Бібліоміст- це проект в рамках ініціативи "Глобальні бібліотеки" Фонду Білла та Меллінди Гейтс,який працює в багатьох країнах світу.

Ціль програми:
  • підтримка вільного доступу до Інтернету по всьому світу.
Ідея програми:
  • допомога людям змінити своє життя на краще завдяки доступу до інформації.
Отже, завдяки проекту програми Бібліоміст ми отримали 3 комп’ютери, 3 комплекта навушників та веб-камер, ліцензійне програмне забезпечення, принтер та сканер, обладнання для створення локальної мережі та підключення до мережі Інтернет.

Посилання:Слова вдячності від користувачів

З моменту відкриття доступу до мережі інтернет Старобільська дитячо- юнацька бібліотека стала центром інформації для багатьох мешканців міста різних категорій,а особливої уваги вимагають люди з різними вадами.


Саме такі люди стали нашими постійними користувачами , бо саме тут вони користуючись мімікою і жестами, можуть передати і отримати інформацію через скайп- спілкування.


Слух відіграє важливу роль в розвитку людини. Втрата його навіть частково, створює бар’єр між людиною та суспільством, обмежує трудову діяльність.


Конюк Люмила

користувачка інтернет- центра раніше підтримувала звязок з давньою подругою з Севастополя листуванням , а зараз дуже рада, що має змогу зв'язатися з Вікторією Тарковською через скайп і поспілкуватися живою мовою жестів .

/Files/images/DSC_1269 - копия.JPG


Постійний користувач бібліотеки

Тертичний Валентин

після нещасного випадку теж втратив частково гостроту слуху. Для нього це серйозна проблема , але Валентин не замкнувся в собі. Бібліотека стала і помічником, і порадником в опануванні комп'ютера.


«Я бажаю повернути собі минулий рівень знань комп'ютерної техніки, а в домашніх умовах при низькій швидкості інтернету це не вдається. Багато корисної інформації в лікуванні своєї хвороби я отримав саме з інтернету. Тому буває що три- чотири рази на тиждень я відвідую бібліотеку . Я вдячний програмі Бібліоміст , яка забеспечує бібліотеки України комп'ютерною технікою»- говорить Валентин.

Куряча Тетяна Олексіївна

"Дякую,інтернет- центру і програмі "Бібліоміст" за безкоштовний доступ до мережі Інтернет.Використавши послугу інтернет- магазину "Комфі" я змогла купити комплект битової техніки нової колекції".

/Files/images/739172991.gif

Конененко Ірина

"Велика подяка дитячо- юнацькій бібліотеці за можливість отримуватми потрібну інформацію.Працівникам- окрема подяка за розуміння, доброзичливе відношення та допомогу".

Касяненко Олена

"Завдяки бібліотеці я можу виконувати домашні завдання повністю.Тут я знайшла нових друзів та проводжу час з користю".

Кiлькiсть переглядiв: 304

Коментарi