/Files/images/DSCF2453.JPGВереснева зустріч в бібліотеці

30 вересня 2013 року всі працівники Старобільської централізованої бібліотечної системи зібрались в затишному,святково прибраному залі районної бібліотеки,щоб почути привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Свято це всенанеародне,тому що цей день співпадає зі святом святих мученець Віри,Надії,Любові та їхньої матері Софії, тобто мудрої.А книги- це наша мудрість.

"В бібліотечній тиші благовійній черпаєм мудрість ми з книжок",- так сказав поет.Дійсно,тиша в бібліотеці благовійна,а книги- скарби людської пам'яті і мудрості.

Лунали слова привітаннь з нагоди свята від начальника відділу культури Старобільської РДА Кельша О.А.,заступника директора Старобільської ЦБС по роботі з дітьми Гармати Н.І.,голови професійної спілки Гуренко Т.О. та колишнього директора Старобільської ЦБС ,ветерана бібліотечної справи Миколенко Н.П.

Було відзначено грамотами за вагомий внесок у розвиток та організацію бібліотечного обслуговування мешканців району,збереження,примноження,популяризацію літературної спадщини народу та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек бібліотекарів Старобільської дитячо-юнацької бібліотеки Семенюк Н.І. та Прокопенкову С.В.Старобільською дитячо-юнацькою бібліотекою було проведено анкетування до 200 річчя від дня народження Тараса Шевченка

«Шевченко,родина,суспільство».

Мета анкетування: вшанувати пам’ять про Великого Кобзаря та привернути увагу до нього як людини і поета./Files/images/DSC_1334 - копия.JPG

Анкета складалась з семи питань,які дали можливість дізнатись відношення опитаних до розуміння і актуальності творчості Тараса Шевченка.

Опитані юнаки віком з 14 до 21 року:студенти ліцею та учні шкіл.

«Кобзар» - невичерпна книга, книга-на віки. Опитування показало,що «Кобзар» належить до найулюбленіших книг,а 80% мають вдома цю книжку.

Український народ завжди шанував нашого відомого земляка,тому не дивно,що 40% мають в своїх оселях портрет Тараса Шевченка.

Для багатьох поколінь Тарас порадник і провісник. Його твори знають напам’ять 87% опитаних.

Творчість Шевченка багатогранна і невичерпна. Його герої виразні і глибокі, добрі,прості і чисті душею,які живуть по правді. На питання стосовно Шевченкових героїв,яких бракує сьогодні в Україні відповіді розділились так :

· Назар Стодоля-36%

· Максим «Москалева криниця»-6%

· Отаман Гамалія-6%

· Ганна «Наймичка»-13%

· Не визначились -39%

Послідовниками Кобзаря ,які збагатили українську літературу новими темами ,жанрами та образами респонденти вважать:

· Ліну Костенко -40%

· Івана Савича -35%

· Івана Світличного -13%

· Володимира Сосюру-6%

· Григора Тютюнника-6%

Тараса Шевченка опитані вважають патріотом рідної землі, справжнім українцем,на якого хочеться бути схожим.Відкриття Інтернет- центра

Старобільська дитячо- юнацька бібліотека

6 лютого 2013 року відбулося урочисте відкриття Інтернет- центра Старобільської дитячо- юнацької бібліотеки.


На відкритті були присутні керівники району і міста : начальник відділу культури Кельш О.А. ,директор Старобільської РЦБС Синельник І.А., завідуюча центром реабілітації дітей-інвалідів Беседа О.О., вчителі та учні ЗОШ№4, Початкової школи №1,майстер виробничого навчання та бібліотекар професійного ліцею, партнерські організації, читачі,члени клубу «Ровесник», ветерани бібліотечної справи.


Були презентовані :слайд- шоу «Досягнення бібліотеки» з використанням комп’ютерної техніки та інтернет, засідання творчої майстерні «Да! Я- талант» обдарованих дітей,сторінка бібліотеки в соціальних мережах «Однокласники» та сайт Старобільської дитячо- юнацької бібліотеки .

Старобільська дитячо- юнацька бібліотека


Активних і відданих бібліотеці читачів було відзначено подяками та цінними подарунками.


Почесне право урочистого відкриття Інтернет- центру було надано Кельшу О.А. та Синельник І.А.


Приємним завершенням свята був виступ дітей ЗОШ№4 під керівництвом вчителя музики Ляшенко Л.М.


Програма Бібліоміст навчає!

/Files/images/100_3682.JPG

Програма Бібліоміст не тільки забеспечує бібліотеки України компютерною технікою,але й навчає бібліотеки - переможниці, як використовувати цю техніку в своїй роботі.

Наші бібліотекарі Прокопенкова С.В. та Ковльова Т.М. пройшли навчання в регіональному тренінговому центрі Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Максима Горького.

Тепер вони знають і навчать інших , як використовувати інтернет- ресурси в бібліотечній роботі.Інтернет- це спосіб отримання інформації та спілкування.

Завдяки програмі "Бібліоміст" наша бібліотека в грудні 2012 року отримала три компютери з програмним забеспеченням, принтер- сканер, веб-камери, навушники та стала центром безкоштовного доступу до вітчизняних та світових ресурсів.

В бібліотеці діє зона WI- FI.
/Files/images/433a2db733f89ffb869d7a65007c0ce6.gif

Запрошуємо всіх у кого вдома немає комп'ютера скористатися нашими послугами за адресою:

кв. Орджонікідзе,1

Тел. 3-29-01

( колишній дитячий садок №6, напроти професійного ліцею)

З 9-00 до 18-00 щоденно , вихідний день - понеділок

Останній день місяця- санітарний

Кiлькiсть переглядiв: 625

Коментарi

 • Christopher Tanner

  2018-03-09 23:54:19

  5QsdIjviD Pers http://tjpj8.com/#cOBZBZTk8-BSR cOBZBZTk8, QrYabVPQd , [url=http://uuynu.com]qSDaHSJCe[/url], [mS6FABwl](http://ixf4s.com "mS6FABwl"), [http://k7cof.com 1GrS2jiop],...

 • Детско- юношеская библиотека

  2013-02-13 20:58:19

  Приятно слышать такие слова от коллег!...

 • Анофриева Ирина

  2013-02-08 15:47:01

  Просто умнички!!!......